Internetový obchod od firmy Grandiosoft

Eshop pre Andreánsky na doméne andreanskysk.sk vytvorila firma Grandiosoft. Náš profil: tvorba webových stránok -  internetových obchodov, webových prezentácií. Individuálnym prístupom dokážeme uspokojiť všetkých našich zákazníkov. Ich požiadavky sa snažíme implementovať do webových riešení a tak docieliť ich spokojnosť.

Okrem tvorby je dôležitý aj redizajn či už eshopov, alebo web stránok. Všetky naše weby majú náš vlastný administračný systém. Produkty či informácie si môžete pohodlne upravovať aj sami, nepotrebujete nadštandardné znalosti. Ak by ste však chceli, môžeme spravovanie prevziať my. Do administračného systému môžeme dodatočne nainštalovať aj prídavné moduly, ktoré Vám dokážu poskytnúť dôležité štatistické údaje najmä o návštevníkoch a produktoch, ďalej Vám poskytnú prehľadný zoznam objednávok a iné.

GRANDIOSOFT

Internetový obchod by mal mať aj svoj jedinečný dizajn. Ten by mal byť responzívny, aby zákazníci mohli nakupovať aj cez iné mobilné zariadenia. Čo sa týka dizajnu, dokážeme Vám implementovať originálny a jedinečný dizajn, ktorý rozhodne nebude mať aj Vaša konkurencia. Eshop je vhodné aj určitým spôsobom propagovať. Preto Vám môžeme obchod prepojiť aj so sociálnymi médiami, pridať možnosť stať sa Vašim fanúšikom či iné. Ak by ste chceli, môžete produkty predávať vybraným zákazníkom za lepšie ceny, ako ostatným. Stačí, ak by ste mali požiadavku na možnosť prihlásenia sa do obchodu, ktorú Vám radi zrealizujeme.

V prípade, že u Vás nakupujú aj zahraniční zákazníci, je možno dobré, ak by ste im poskytli na stránke ich jazyk. Možnosť jazykových mutácií Vám takisto vieme aplikovať na Váš eshop. Veríme, že sme Vás našimi rozsiahlymi činnosťami zaujali a vyberiete si nás pre váš web.  

 
© Copyright 2012 www.andreanskysk.sk | Partneri | Platforma RSO | Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT

 
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam